W dniu 28.06.2019 odbył się piknik polowy w gospodarstwie rolnym Ceres. Zapraszamy serdecznie na relację.

1 maja 2019 zakończymy remont kolejnych pomieszczeń. Pracować tam będzie zespół od skupu płodów rolnych w komfortowych warunkach obsługując na najwyższym poziomie naszych klientów. Cieszymy się, że w tak trudnym czasie dla rolnictwa byliśmy w stanie dokonać tej inwestycji. 

 

Przyszłość branży nasiennej i rozwój rynku nasion to główne tematy konferencji z okazji jubileuszu dziesięciolecia obecności Top Farms Agro w Polsce. Podczas spotkania zaprezentowany został Raport Nasienny przygotowany przez gospodarzy konferencji wspólnie z prof. dr hab. Sławomirem Podlaskim oraz firmą Martin & Jacob, która zrealizowała do niego badania.

Wręczenie wieńca dożynkowego Tomaszowi i Agnieszce Wrzeszcz, właścicielom firmy Tomar Sp.z o.o. przez pracowników Tomar Farma - CERES, z okazji zakończenia tegorocznych żniw. 

W minioną sobotę (tj. 06 stycznia 2018 r.) na hali sportowej w Lotyniu odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar firmy TOMAR z Lotynia. Organizatorem tego wydarzenia był Siatkarski Klub Sportowy Lotyń.W Turnieju wzięło udział 7 drużyn: Begezaury, Czaplinek, MKS Gryf, Team El Polaco, Słupskie Kozy Górskie, Drużyna Turka oraz SKS Lotyń. Rywalizacja była zacięta, a poziom bardzo wysoki. Mecze odbywały się w dwóch grupach: A i B.