Lagro Sp. z o.o. sp.k

Niepodległości 30A
64-965 Okonek
telefon: 067/266 07 00
fax: 067/266 06 43
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 767-170-30-63
REGON 364933698
KRS 0000628129
Kapitał zakładowy 100.000

Spółdzielczy Bank Ludowy w Złotowie
29 8941 1016 0056 4052 2000 0010
71 8941 1016 0056 4052 2000 0030 Euro SWIFT: GBWCPLPP

Bank PeKaO SA
36 1240 1428 1111 0010 7470 8827
97 1240 1428 1978 0010 7470 8999 Euro SWIFT: PKOPPLPW

Bank Spółdzielczy w Lipce
27 8943 0004 0013 5920 2000 0010



Kontakt do działów

ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN
Tomasz M. Wrzeszcz
882 111 111
t.wrzeszcz@lagro.pl
nawozy
Mieczysław Bołbot
504 059 925
m.bolbot@lagro.pl
 
KSIĘGOWOŚĆ - PŁATNOŚCI
Marcin Zaworski
693 408 000
m.zaworski@lagro.pl
 
BIURO DZIAŁ ROLNICZY
Magdalena Murdza
661 148 444
m.murdza@lagro.pl
magazyn OKONEK
Stanisław Leśniak
663 022 059

 
transport / MAGAZYN OKONEK
Andrzej Trzaskowski
661 979 555
a.trzaskowski@lagro.pl
WAPNO NAWOZOWE
Mariusz Drapała
661 186 777
m.drapala@lagro.pl
 
TRANSPORT DYREKTOR logistykI
Rafał Sobaniec
693 517 999
r.sobaniec@lagro.pl
KIEROWNIK DZIAŁU SPEDYCJI KRAJOWEJ I MIĘDZYNARODOWEJ
Justyna Okarma
+48 723 248 555
j.okarma@lagro.pl
KIEROWNIK SKUPU PŁODÓW ROLNYCH
Małgorzata Jegier
607 201 350
m.jegier@lagro.pl
 TRANSPORT KOORDYNATOR
Rafał Klamka
695 061 777
r.klamka@lagro.pl
TRANSPORT KOORDYNATOR
Justyna Morgulec
885 527 000
j.morgulec@lagro.pl
TRANSPORT KOORDYNATOR
Aleksandra Mańkowska
609 250 099
a.mankowska@lagro.pl
TRANSPORT KOORDYNATOR DE / Rozliczenia księgowość
Ewelina Michalska
609 101 560
e.michalska@lagro.pl
 
SEKRETARIAT - DZIAŁ LOGISTYKI I SPRAWY KADROWE
Małgorzata Dziadul
67 214 45 33
m.dziadul@lagro.pl
KANCELARIA PRAWNA I WINDYKACYJNA LIMANÓWKA WRZESZCZ SP.K.
adwokat Grzegorz Wrzeszcz
(71) 733 40 20
wrzeszcz@l-w.com.pl
Kadry
Agnieszka Wrzeszcz
67 266 07 00
a.wrzeszcz@lagro.pl