Tworząc firmę Lagro, przyświecała mi wizja firmy przyjaznej rolnikom, która będzie kompleksowo wspierać ich na wszystkich płaszczyznach.
Od najlepszych nasion, dobieranych według ich indywidualnych potrzeb i warunków klimatyczno-glebowych jakie mają pola uprawiane przez nich, przez dobór nawozów, które w najbardziej optymalny sposób zwiększą wydajność i jakość plonów oraz środków ochrony roślin będących w stanie skutecznie zabezpieczyć plantacje lub poradzić sobie z problemami, które je dotknęły.
Dzięki szerokiej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu nie tylko podczas studiów i wszelkiego rodzaju kursów i szkoleń, ale przede wszystkim dzięki własnej pracy przy różnego rodzaju plantacjach udało mi się stworzyć strukturę firmy Lagro, która rozumie specyfikę wyzwań jakie niesie ze sobą rolnictwo oraz wybierać dla Was producentów, których produkty spełniają moje wysokie wymagania.
Kolejnym elementem, którym chcemy wyjść Wam na przeciw, jest skup oraz transport zbóż, abyście wszystkie swoje potrzeby mogli zaspokajać w jednym, stworzonym z myślą o Was miejscu, dzięki czemu będziecie mogli skupić się na własnej, ważnej pracy.SIEDZIBA

Firma Lagro Sp. z o.o. sp.k jest obecna na polskim rynku od 2005 roku. Siedziba firmy mieści się w Okonku położonym pomiędzy Poznaniem, a Koszalinem przy krajowej drodze nr 11 prowadzącej z Bytomia do Kołobrzegu. Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem środków ochrony roślin. Współpracujemy z największymi producentami środków w Polsce i na świecie, co gwarantuje dostęp do innowacyjnych produktów. W roku 2014 Lagro Sp. z o.o. sp.k poszerzyliśmy działalność o dział skupu zbóż. Zboża odbieramy własnym transportem a ocena jakościowa ziarna dokonywana jest w momencie dostawy w naszych laboratoriach przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu gwarantującego rzetelne i obiektywne oznaczenie parametrów jakościowych zboża. We współpracy z naszymi klientami kierujemy się hasłem „Mocno ogniwo produkcji żywności” co oznacza zrównoważony rozwój, dostarczanie nowych, solidnych, godnych zaufania rozwiązań w dziedzinie ochrony roślin i owocną współpracę z naszymi klientami.

Fundacja SERCE-LAGRO

Naszym celem jest wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Staramy się pomagać liderom organizacji społecznych, nauczycielom, dyrektorom szkół i placówek edukacyjnych oraz tym wszystkim, którym zależy na rozwoju młodych ludzi, by stawali się osobami odpowiedzialnymi, twórczymi, aktywnie kształtującymi własne życie i środowisko lokalne. Wsparcie, którego udzielamy, to z jednej strony  animowanie współpracy zainteresowanych osób z ekspertami oraz z przedstawicielami władz samorządowych i administracji publicznej, organizowanie szkoleń, konferencji i forów, a z drugiej - wsparcie finansowe przeznaczone na realizację konkretnych inicjatyw. Od 1 stycznia 2023 rozpocznie działalność Fundacja, która w naszej pracy pozwoli  patrzeć na dzieci i młodzież przez pryzmat ich środowisk lokalnych. Dzięki temu możemy skuteczniej przyczyniać się do wyrównywania szans dzieci i młodzieży, które pochodzą z terenów i środowisk gdzie ich sytuacja jest trudna.

Klub sportowy kalisteniki 2023

Firma Lagro Sp. z o.o. sp.k w ciągu ponad dziesięcioletniej historii zawsze była obecna w życiu lokalnych środowisk, aktywnie wspierając działania i inicjatywy na rzecz dzieci i młodzieży w zakresie działalności charytatywnej, rozwoju kultury, edukacji oraz sportu. Łączymy uczciwe prowadzenie biznesu, oparte na etycznych zasadach, z szeroko pojętą aktywnością na rzecz społeczeństwa. W roku 2018 zakupiliśmy halę na działalność klubu sportowego kalenistyki. Rozpoczęliśmy remont budynku, który trwa. Planujemy zakończyć wszystkie niezbędne prace i oficjalnie rozpocząć działalność klubu sportowego pod patronatem Lagro Sp. z o.o. sp.k pod koniec roku 2023.

 

Honorowego otwarcia dokona osobiście Frank Medrano!

„Moje ciało stać na o wiele więcej” wywiad z Frank Medrano