Firma Lagro Sp. z o.o. sp.k jest obecna na polskim rynku od 2005 roku. Siedziba firmy mieści się w Okonku położonym pomiędzy Poznaniem, a Koszalinem przy krajowej drodze nr 11 prowadzącej z Bytomia do Kołobrzegu. Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem środków ochrony roślin. Współpracujemy z największymi producentami środków w Polsce i na świecie, co gwarantuje dostęp do innowacyjnych produktów. W roku 2014 Lagro Sp. z o.o. sp.k poszerzyliśmy działalność o dział skupu zbóż. Zboża odbieramy własnym transportem a ocena jakościowa ziarna dokonywana jest w momencie dostawy w naszych laboratoriach przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu gwarantującego rzetelne i obiektywne oznaczenie parametrów jakościowych zboża. We współpracy z naszymi klientami kierujemy się hasłem „Mocno ogniwo produkcji żywności” co oznacza zrównoważony rozwój, dostarczanie nowych, solidnych, godnych zaufania rozwiązań w dziedzinie ochrony roślin i owocną współpracę z naszymi klientami.

Fundacja SERCE-LAGRO

Naszym celem jest wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Staramy się pomagać liderom organizacji społecznych, nauczycielom, dyrektorom szkół i placówek edukacyjnych oraz tym wszystkim, którym zależy na rozwoju młodych ludzi, by stawali się osobami odpowiedzialnymi, twórczymi, aktywnie kształtującymi własne życie i środowisko lokalne. Wsparcie, którego udzielamy, to z jednej strony  animowanie współpracy zainteresowanych osób z ekspertami oraz z przedstawicielami władz samorządowych i administracji publicznej, organizowanie szkoleń, konferencji i forów, a z drugiej - wsparcie finansowe przeznaczone na realizację konkretnych inicjatyw. Od 1 stycznia 2023 rozpocznie działalność Fundacja, która w naszej pracy pozwoli  patrzeć na dzieci i młodzież przez pryzmat ich środowisk lokalnych. Dzięki temu możemy skuteczniej przyczyniać się do wyrównywania szans dzieci i młodzieży, które pochodzą z terenów i środowisk gdzie ich sytuacja jest trudna.

Klub sportowy kalisteniki 2023

Firma Lagro Sp. z o.o. sp.k w ciągu ponad dziesięcioletniej historii zawsze była obecna w życiu lokalnych środowisk, aktywnie wspierając działania i inicjatywy na rzecz dzieci i młodzieży w zakresie działalności charytatywnej, rozwoju kultury, edukacji oraz sportu. Łączymy uczciwe prowadzenie biznesu, oparte na etycznych zasadach, z szeroko pojętą aktywnością na rzecz społeczeństwa. W roku 2018 zakupiliśmy halę na działalność klubu sportowego kalenistyki. Rozpoczęliśmy remont budynku, który trwa. Planujemy zakończyć wszystkie niezbędne prace i oficjalnie rozpocząć działalność klubu sportowego pod patronatem Lagro Sp. z o.o. sp.k pod koniec roku 2023.

 

Honorowego otwarcia dokona osobiście Frank Medrano!

„Moje ciało stać na o wiele więcej” wywiad z Frank Medrano