Tomar Lotyń szuka doradców - handlowców,
którzy będą odpowiadać za rynek w woj. wielkopolskim, pomorskim, zachodniopomorskie, kujawskopomorskie.

Miejsce pracy: Lotyń

Opis stanowiska :

  • Aktywna sprzedaż środków do produkcji rolnej
  • Negocjowanie warunków transakcji z Klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Firmy
  • Przygotowywanie oferty
  • Analiza potrzeb i oczekiwań Klientów

Wymagania:

  • Znajomość branży i techniki rolniczej
  • Znajomość obsługi klienta
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w branży rolniczej
  • Zaangażowanie
  • Niezależność czasowa

Oferujemy:

  • Gwarancję rozwoju, szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".